Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
VISAGINO GATVĖJE VYKS PERMAINOS...

Visagino gatvės (pėsčiųjų alėjos) atkarpoje nuo Parko iki Vilties gatvės šiuo metu vyksta statybos darbai ir miesto gyventojai nerimauja dėl jų atlikimo, nes tai viena iš pagrindinių miesto pėsčiųjų gatvių, jungianti Visagino ežero pakrantę su svarbiausiais miesto centre esančiais objektais.
Primename, kad 2015 m. Visagino savivaldybės administracija parengė bendrą Investicinį projektą Visagino g. atkarpos nuo Parko g. iki Vilties g. rekonstravimo darbams atlikti, kuriame numatyta rekonstruoti paviršinių nuotekų sistemos atkarpą, atlikti alėjos dangos rekonstrukciją ir sutvarkyti visą aplinką.

2012 m. buvo parengtas Techninis darbo projektas „Visagino g. atkarpos nuo Parko g. iki Vilties g. rekonstravimas“, kuris yra suskaidytas į 3 darbų etapus: I etapas – paviršinių nuotekų sistemos rekonstrukcija ir dangos virš darbų zonos atstatymas; II etapas – pėsčiųjų takų rekonstrukcija; III etapas – aplinkos sutvarkymas. Visi suprojektuoti darbai yra nupirkti ir pagal viešojo pirkimo konkurso rezultatus pasirinktas rangovas – AB „Utenos melioracija“, kuris ir vykdo statybos darbus.
Atsižvelgiant į projekto sudėtingumą bei kompleksiškumą, visi darbai bus finansuojami iš 4 šaltinių: Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų, Visagino savivaldybės biudžeto lėšų, Kelių direkcijos lėšų ir UAB „Visagino būstas“ lėšų.
I darbų etapas įgyvendinamas ir finansuojamas pagal UAB „Visagino būstas“ ir Visagino savivaldybės administracijos įgyvendinamą projektą „Visagino g. atkarpos inžinerinių paviršinių nuotekų surinkimo ir šalinimo tinklų sutvarkymas“ Nr. 05.1.1-APVA-R-007-91-0002. Jo tikslas – užtikrinti savivaldybės gyventojams bei paviršinių nuotekų tvarkymo sistemos abonentams kokybišką nuotekų tvarkymą, garantuoti patogų ir saugų judėjimą mieste. Projekto tikslui pasiekti suformuotas konkretus uždavinys – sutvarkyti paviršinių (lietaus) nuotekų tvarkymo tinklus Visagino savivaldybės teritorijoje, siekiant sudaryti sąlygas patikimam sistemos veikimui. Projekto metu rekonstruojamas objektas – paviršinių nuotekų tinklo atkarpa yra Visagino g., kuri surenka vandenį nuo 71,92 ha teritorijos, t. y. apie ¼ miesto teritorijos.
II etapas apima pėsčiųjų takų rekonstrukciją ir naujų įrengimą tose vietose, kurios nepatenka į paviršinių nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbų zoną, atsižvelgiant į miesto gyventojų suformuotą judėjimo įprotį. Pramintais takeliais bus paklotos trinkelės ir taip sudarytos sąlygos ne tik patogiam, bet ir saugiam judėjimui.
III etapas apima visos alėjos teritorijos sutvarkymą – apželdinimo darbus, suoliukų ir šiukšliadėžių įrengimą.
Tikimasi, kad 2018 m. užbaigus visus darbus atnaujinta Visagino g. atkarpa taps mėgstama miesto gyventojų vieta, kaip ir įrengta Sedulinos alėja III mikrorajone.
Siekiant pateikti aktualią ir teisingą informaciją, teikiame buvusios alėjos schemą bei  naujai įrengiamos alėjos dangų planą, taip pat techninio darbo projekto architektūrinė dalis, taip pat techninio darbo projekto architektūrinė dalį, kurioje yra naujai įrengiamos infrastruktūros vizualizacijos bei techniniai sprendiniai.

TwitterAtgal Spausdinimo versija Archyvas
Komentarų sąrašas (0)
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 15504936
Šiandien apsilankė: 1829
Dabar naršo: 51

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema